DWUDZIESTA ÓSMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU  15 października 2023

1. Dziś Dzień Papieski. Po Mszy św. składka do puszek.

2. Po konsultacji z parafianami zdecydowałem się przełożyć pielgrzymkę na czas wiosenny. Termin muszę uzgodnić dopiero w przyszłym roku. Mam nadzieję, że to co nie udało się teraz zrealizujemy na wiosnę.

3. Wpłynęło 1000 zł na ogrzewanie, Bóg zapłać ofiarodawcom, obiecuję pamięć w modlitwie.

4. W związku ze zbliżającym się listopadem kartki wypominkowe można zabrać ze świątyni.

5. Nieustannie zapraszam na spotkania przy parafii. Gdyby znalazła się grupa chętnych dorosłych lub młodzieży to proponuję wspólnotowe czytanie testów Pisma św. na nadchodzącą niedzielę. Temat przewodni spotkań: „Jestem członkiem wspólnoty Kościoła i co z tego wynika w świetle Słowa Bożego”.

6. Bóg zapłać zaangażowanym za przyjęcie kleryków w naszej parafii. Za wspaniały domowy chleb, placki, różnorakie potrawy i życzliwość.

7. W środę modlimy się za wszystkich, którzy pracują w służbie zdrowia, zwłaszcza lekarzy, pielęgniarki i położne oraz ratowników medycznych.

8. Przyszła niedziela to Niedziela Misyjna rozpoczynająca tydzień modlitw za misje i misjonarzy. Składka z tej niedzieli przeznaczona jest na cele misyjne.

8. Za tydzień w kościele zbieramy dane do statystyki ile osób uczestniczy we Mszy św. i przystępuje do Komunii św. Proszę przedstawicieli Rady Parafialnej po 2 osoby na Mszę św., by pomogli policzyć mi, ile było kobiet i mężczyzn na Mszy św.

9. Dziękuję rodzinie za posprzątanie kościoła i kwiaty, na przyszły tydzień proszę kolejną rodzinę..

10. Niech Chrystus żyjący na wieki obficie błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM

• 16 X –św. Jadwiga Śląska.
  • 17 X – św. Ignacy Antiocheński biskup, męczennik.
  • 18 X – św. Łukasz Ewangelista.
  • 20 X – św. Jan Kanty kapłan.

Intencje Mszy św. od 16.10.2023 – 22.10.2023r.

DzieńGodzinaIntencja
Poniedziałek7.00