DWUDZIESTA DZIEWIĄTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU     22 października 2023

1. Dziś Niedziela Misyjna. Składka przeznaczona na misje. Niedziela Misyjna rozpoczyna tydzień modlitw za misje i misjonarzy.

2. Dziś w kościele zbieramy dane do statystyki ile osób uczestniczy we Mszy św. i przystępuje do Komunii św. Proszę przedstawicieli Rady Parafialnej, by pomogli policzyć mi, ile było kobiet i mężczyzn na Mszy św.

3. Wpłynęło kolejne 100 zł na ogrzewanie, Bóg zapłać ofiarodawcom, obiecuję pamięć w modlitwie.

4. W związku ze zbliżającym się listopadem kartki wypominkowe można zabrać ze świątyni.

5. Nieustannie zapraszam na spotkania przy parafii. Gdyby znalazła się grupa chętnych dorosłych lub młodzieży to proponuję wspólnotowe czytanie testów Pisma św. na nadchodzącą niedzielę. Temat przewodni spotkań: „Jestem członkiem wspólnoty Kościoła i co z tego wynika w świetle Słowa Bożego”. Spotkania takie planuję na razie raz w miesiącu w I sobotę. Godzina do uzgodnienia.

6. W sobotę, 28 października 2023 r. w Osobnicy odbędzie się spotkanie formacyjne dla grup modlitewnych św. Ojca Pio. Zapraszamy do uczestnictwa grupy z poszczególnych parafii a także czcicieli św. Ojca Pio jeszcze nie zrzeszonych w takich grupach. Program na stronie parafialnej w zakładce AKTUALNOŚCI.

7. W przyszłą niedzielę będziemy modlić się w intencji budowniczych i dobrodziejów świątyń w naszej parafii.

8. Dziękuję rodzinie za posprzątanie kościoła i kwiaty, na przyszły tydzień proszę kolejną rodzinę..

9. Niech Chrystus żyjący na wieki obficie błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM

• 28 X – św. Szymon Apostoł i św. Juda Tadeusz Apostoł.

Intencje Mszy św. od 23.10.2023 – 29.10.2023r.

DzieńGodzinaIntencja
Poniedziałek16.30
† Ryszard Rydarowicz – gregorianka
Wtorek16.30K 17.30† Ryszard Rydarowicz – gregorianka