DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU     8 października 2023

1. W związku z nabożeństwami październikowymi Msza św. w Krzywej codziennie o 16 30, z wyjątkiem niedzieli, a w Gładyszowie NA PROŚBĘ PARAFIAN o 17.30. Po Mszy św. różaniec. W niedzielę różaniec po Mszach św. o 9.00 i 11.00. Moi uczniowie, którzy zbiorą wszystkie naklejki otrzymają ocenę minimum bardzo dobry na półrocze z religii.

2. Bardzo zależy mi, aby dzieci, młodzież i dorośli mieli swoje miejsce bardziej indywidualnej formacji duchowej przy parafii. Proszę o rozmowę i propozycje.

3. Proszę o zgłaszanie się na pielgrzymkę. Data 25 listopada. Bliższe informacje o pielgrzymce w zakładce AKTUALNOŚCI na stronie parafii.

4. Wpłynęło kolejne 100 zł na ogrzewanie, Bóg zapłać ofiarodawcom, obiecuję pamięć w modlitwie.

5. Na stronie parafialnej w zakładce „Aktualności” zamieszczam wszystkie informacje, które spływają do parafii w formie tekstów i plakatów.

6. W związku ze zbliżającym się listopadem można składać kartki z imionami i nazwiskami bliskich zmarłych, za dusze których prosimy o wspólnotową modlitwę. Kartki wypominkowe można zabrać ze świątyni.

7. W piątek ostatnie nabożeństwo fatimskie w tym roku. Msza św. w Gładyszowie o 7.00,
a w Krzywej o 16.30 połączona z nabożeństwem fatimskim.

8. Za tydzień składka do puszek w związku z Dniem Papieskim na młodzież uczącą się i studiującą. Tak zwany „żywy pomnik Jana Pawła II”.

9. Dziękuję rodzinie za posprzątanie kościoła i kwiaty, na przyszły tydzień proszę kolejną rodzinę..

10. Niech Chrystus żyjący na wieki obficie błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 13 X – bł. Honorat Koźmiński kapłan, założyciel wielu zgromadzeń zakonnych.

Intencje Mszy św. od 9.10.2023 – 15.10.2023r.

DzieńGodzinaIntencja
Poniedziałek16.30K