PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 18 lutego 2024

1. W przyszłą niedzielę na Mszy św. w Krzywej wręczenie książeczek dzieciom przygotowującym się do I Komunii św. Zapraszam w sobotę na plebanię rodziców dzieci komunijnych na 11.00 w celu omówienia przygotowań do I Komunii św.

2. Bardzo proszę, aby poważnie potraktować przekazywanie 120 zł na cele parafialne. Ci, którzy mają jakieś zaległości niech je uzupełnią (mam spisy ofiarodawców z tego i zeszłego roku).

4. W piątki Wielkiego Postu Msza św. i droga krzyżowa w Krzywej o godz. 16.00 i w Gładyszowie o godz. 17.30. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale po Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00.

5. 25 lutego w II Niedzielę Wielkiego Postu będziemy przeżywać „Dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami” pod hasłem „W Kościele jesteśmy wspólnotą misyjną”. Zorganizowana jest w ten dzień zbiórka do puszek, która będzie przeznaczona na Dzieło Pomocy Misjonarzom

6. Przypominam członkom Rady Parafialnej o spotkaniu o godz. 16.00 na plebanii.

7. Dziękuję rodzinie za posprzątanie świątyni i ofiarę na kwiaty, na przyszły tydzień proszę kolejną rodzinę. Przypominam, że w czasie Wielkiego Postu, nie dekorujemy świątyni kwiatami.

8. Niech Chrystus żyjący na wieki obficie błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia.

W tym tygodniu wspomnienia liturgiczne:

22 II – święto Katedry św. Piotra Apostoła

Intencje Mszy św. od 19.02.2024 – 25.02.2024r.

Msza św. w świątyni w piątek i niedzielę w pozostałe dni w kaplicy na plebanii

DzieńGodzinaIntencja
Poniedziałek17.00W intencji Bogu wiadomej