III Niedziela Wielkanocna – Niedziela Biblijna – 14 kwietnia 2024

1. Dziś rozpoczyna się XVI Ogólnopolski Tydzień Biblijny. W tym roku będzie on obchodzony pod hasłem: „Powołani do wspólnoty – komunii z Bogiem i bliźnimi w Kościele”. Niedziela ta jest także ósmym Dniem Narodowego Czytania Pisma Świętego. W tym roku lekturą będzie księga Dziejów Apostolskich.

2. Dziś także obchodzimy rocznicę Chrztu Polski, ponieważ najbardziej prawdopodobną datą chrztu św. księcia Mieszka I jest 14 kwietnia 966 r.

2. Na sobotę, 1 czerwca 2024 r. planowana jest ogólnopolska pielgrzymka Żywego Różańca na Jasną Górę, kto chciałby pojechać niech się zgłosi.

3. W tym tygodniu czeka nas ważne wydarzenie parafialne, czyli misje św. Bardzo proszę o liczny udział. Niech, ci którzy przyjadą, poczują, że doceniono ich wysiłek. Przygotowane są foldery z godzinami nabożeństw w konkretne dni. Będzie je można zabrać ze sobą. Początek w czwartek o 17.00 w Krzywej i o 18.00 w Gładyszowie.

4. Dziękuję za sprzątanie świątyni i ofiarę na kwiaty i proszę kolejną rodzinę.

5. Niech Chrystus żyjący na wieki obficie błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia.

Intencje Mszy św. od 15.04.2024 – 21.04.2024r.

DzieńGodzinaIntencja
Poniedziałek18.00W intencji Bogu wiadomej
Wtorek18.00W intencji Bogu wiadomej
Środa18.00W intencji Bogu wiadomej