IV Niedziela Wielkanocna – Niedziela Dobrego Pasterza – 21 kwietnia 2024

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. W przyszłą niedzielę (28.04) uczniowie Szkolnego Koła Wolontariackiego w Gładyszowie będą sprzedawać flagi i kokardy narodowe przed kościołem w Gładyszowie. Zgromadzone pieniądze przekażą na rehabilitację Gabrysi, uczennicy ze szkoły podstawowej w Uściu Gorlickim. Dziewczynka przeszła skomplikowaną operację kolana. Teraz potrzebuje naszego wsparcia, dlatego zbieramy fundusze na profesjonalną rehabilitację, aby pomóc jej wrócić do zdrowia.

2. Dziś rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do stanu kapłańskiego i zakonnego. Chcemy podziękować klerykom i ich przełożonym za przeprowadzone misje w naszej parafii i także ofiarować modlitwę w ich intencji.

3. Ze swej strony pragnę podziękować wszystkim uczestnikom poszczególnych nabożeństw i darczyńcom: za obiady, upieczony chleb, ciasto do kawy, sałatkę jarzynową, przygotowanie mieszkania dla naszych gości i złożone ofiary pieniężne. Niech Bóg wynagrodzi dobre serce i hojność.

4. W dniach 25.04 i 27.04 o godzinie 16.00 próba dzieci przygotowujących się do I Komunii św.
w kościele w Krzywej. Proszę o obecność przynajmniej jednego rodzica.

5. W sobotę 27.04 przypada Narodowy Dzień Pokuty za Grzechy Przeciwko Życiu Człowieka.

6. Duszpasterstwo młodzieży zaprasza pełnoletnią młodzież na pielgrzymkę na Bałkany i do Medjugorie. Podczas pielgrzymki będzie realizowany program w duchu Światowych Dni Młodzieży. Zapisy i więcej informacji na stronie www.mlodziez.rzeszow.pl.

7. Dziękuję za sprzątanie świątyni i ofiarę na kwiaty i proszę kolejną rodzinę.

8. Niech Chrystus żyjący na wieki obficie błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia.

Wspomnienia liturgiczne w tym tygodniu:

  • 23.04 – uroczystość św. Wojciecha biskupa i męczennika, głównego patrona Polski
  • 25.04 – święto św. Marka ewangelisty

Intencje Mszy św. od 22.04.2024 – 28.04.2024r.

DzieńGodzinaIntencja
Poniedziałek7.00Za Parafian
Wtorek18.00† Wojciech Jurkiewicz
Środa18.00W intencji Bogu wiadomej
Czwartek18.00W intencji Bogu wiadomej
Piątek7.00W intencji Bogu wiadomej
Sobota18.00W intencji Bogu wiadomej
Niedziela7.00† Stanisława i Bronisław Dwojak od córki
Niedziela9.00K† Grzegorz
Niedziela11.00Za Parafian