DRUGA NIEDZIELA ZWYKŁA – 14 stycznia 2024

1. Dziś (14 stycznia) zapraszam członków grup parafialnych na spotkanie opłatkowe i wspólne kolędowanie na 15.00 na plebanii.

2. Bóg zapłać za gościnę w czasie wizyty duszpasterskiej, jak również ofiary dla Liturgicznej Służby Ołtarza oraz złożone na tacę. Kto nie mógł uczestniczyć w kolędzie, a chciałby może umówić się indywidualnie.

3. Msze św. w Gładyszowie w dni powszednie w kaplicy na plebanii.

4. W czwartek rozpoczyna się trwający do 25 stycznia Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

5. W piątek przypada uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara głównego patrona diecezji. Z tego względu Msza św. o 15.30 na Krzywej i 17.00 w Gładyszowie. W tym dniu rozpoczynają się, zaplanowane na cały rok, obchody przypadającej w tym roku setnej rocznicy śmierci Patrona naszej diecezji.

6. Trzecia niedziela zwykła, przypadająca w tym roku 21 stycznia, jest niedzielą Słowa Bożego.

7. Dziękuję rodzinie za posprzątanie świątyni na niedzielę, ofiarę na kwiaty. Na przyszły tydzień proszę kolejną rodzinę.

8. Niech Chrystus żyjący na wieki obficie błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia.

W tym tygodniu patronują nam:

17 I – św. Antoni Opat

19 I – św. Józef Sebastian Pelczar Biskup

Intencje Mszy św. od 15.01.2024 – 21.01.2024r.

DzieńGodzinaIntencja
Poniedziałek7.00† Anna Nowak gregorianka