TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 3 marca 2024

1. W dniu 11 marca naszą parafię odwiedzi ks. Bp Jan Wątroba. Proszę aby przy świątyniach w Gładyszowie i Krzywej, tak w środku jak w obejściu, zadbać o porządek. Z tej przyczyny proszę by w najbliższą sobotę do sprzątania umówiło się kilka rodzin. Wizyta ks. Biskupa rozpocznie się o 15.00 w kościele w Krzywej, gdzie wspólnie odmówimy Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Następnie o 16.20 spotkanie w świątyni w Gładyszowie z przedstawicielami grup i Msza św. o 17.00. Proszę, aby jak najwięcej osób uczestniczyło w spotkaniu z naszym Biskupem Diecezjalnym.

2. W dniu 4 marca (poniedziałek) imieniny ks. Bpa Kazimierza, pamiętajmy o modlitwie w jego intencji.

3. W piątki Wielkiego Postu Msza św. i droga krzyżowa w Krzywej o godz. 16.00 i w Gładyszowie o godz. 17.30. W niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale po Mszach św. o godz. 9.00 i 11.00.

4. W piątek 15 marca, w Gładyszowie planowana jest droga krzyżowa plenerowa do krzyża na wzgórzu. Z tej przyczyny Msza św. w Kościele w Krzywej byłaby o 15.30, a w Gładyszowie o 16.30. Proszę strażaków oraz młodzież o pomoc w zorganizowaniu drogi krzyżowej.

5. Dziękuję rodzinie za posprzątanie świątyni i ofiarę na kwiaty, na przyszły tydzień proszę większą ilość osób. Przypominam, że w czasie Wielkiego Postu, nie dekorujemy świątyni kwiatami.

6. Niech Chrystus żyjący na wieki obficie błogosławi solenizantom i jubilatom tego tygodnia.

W tym tygodniu wspomnienie liturgiczne:

• 4 III – święto św. Kazimierza Królewicza

Intencje Mszy św. od 4.03.2024 – 10.03.2024r.

Msza św. w świątyni w piątek i niedzielę w pozostałe dni w kaplicy na plebanii

DzieńGodzinaIntencja
Poniedziałek7.00† Stefan Tomaszkiewicz gregorianka