I NIEDZIELA ADWENTU

 

 

 

 

 

I NIEDZIELU ADWENTU

03.12. 2017 r.

  1. Rozpoczynamy Święty czas Adwentu i nowy rok duszpasterski, którego hasłem są słowa: „Duch, który umacnia miłość. W dni powszednie codziennie wieczorem Msze święte roratnie i adwentowe. Dzieci zapraszam z lampionami. Pamiętajmy by przygotować karteczki dobrych uczynków z wypisanym imieniem i nazwiskiem. Spośród nich będziemy losować figurkę Maryi, aniołka i inne niespodzianki.
  2. W Krzywej rozpoczynamy przygotowanie przed Uroczystością Niepokalanego Poczęcia NMP. Zapraszam na przygotowanie przez codzienne roraty, które rozpoczniemy w poniedziałek o 15.30 Godzinki, a następnie Msza św. około 15.50. Zapraszam przed nabożeństwem codziennie do spowiedzi.
  3. W piątek Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP odpust w Krzywej, Msza odpustowa o 16.00 z poświęceniem i uroczystym wręczeniem Medalika dzieciom przed I Komunią Św. Serdecznie zapraszam wszystkich parafian na odpust do Krzywej, Mszy odpustowej będzie przewodniczył i kazanie wygłosi ks. mgr kanonik Ryszard Tokarz.
  4. Msze Św. Roratnie w Gładyszowie w tygodniu o 17.00. W piątek Msza tylko w Krzywej.
  5. W przyszłą niedzielę wspieramy modlitewnie i materialnie Kościół na Wschodzie, zbiórka do puszek na ten cel zachęcam do ofiarności.
  6. Serdeczne Bóg Zapłać rodzinie za posprzątanie kościoła. Na ten tydzień o sprzątanie proszę kolejną rodzinę.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Intencje Mszy św. od 4.12. – 10.12.2017r.

Dzień Intencja
Pn † Barbara i Michał Wastag
Wt † Helena Ludwin
Śr † Czesław i Jan Skoczeń od brata Eugeniusza
Cz, Sb † Eugeniusz Potok
Piątek Za parafian 2 int.
Niedziela 7.00 † Józef Wąchała w 10 rocz. śm. oraz zm. z rodziny.
9.00 Krzywa † Maria Medwid z okazji imienin int. córek z rodzinami.
11.00 † Stanisława Różańska.