XXXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXXIII Niedziela zwykła

19.11. 2017 r.

1. Przeżywamy listopad, miesiąc modlitw za zmarłych. Msze Święte wraz z wypominkami o godz. 17.00. Gorąco zachęcam, aby podjąć modlitwę za bliskich zmarłych i dusze w czyśćciu cierpiące, zyskując dla nich odpusty.
  2. Dzisiaj po każdej Mszy Świętej zbiórka do puszek na utrzymanie i potrzeby Seminarium Duchownego w Rzeszowie.
  3. Dzisiaj Stowarzyszenie Rodziców zbiera podpisy, na rzecz bezpłatnego korzystania z sal na treningi dzieci w Uściu i Brunarach.
  4. Za tydzień 26 listopada Uroczystość Chrystusa Króla i Akt przyjęcia Chrystusa za Króla i Pana.
  5. W parafii w Smerkowcu rozpoczyna się w piątek kurs przedmałżeński, mogą w nim brać udział osoby od 17 roku życia lub będący w 1 klasie szkoły średniej. Chętni mogą zapisywać się u księdza w Smerekowcu lub w parafii.
  6. Serdeczne Bóg Zapłać rodzinie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. Na ten tydzień o sprzątanie proszę kolejną rodzinę.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Intencje Mszy św. od 20.11. – 26.11.2017r.

Pn † Mikołaj i Józefa Łopotycz – Korczyńscy.
Wt † Władysław i Maria Prokop.
Śr † Jacek Drąg od siostry Anny z rodz.
Cz,Pt,Sb † Tadeusz Konieczny.
Niedziela 7.00 † Zm. z rodz. Szafran, Bachurz, Piątek, Bąk, Hul.
9.00 Krzywa W 60 rocz. Ślubu Barbary i Eugeniusza Król i 80 rocz. urodzin Barbary z prośbą o bł. Boże i opiekę NM Panny dla Jubilatów z int. syna Zbigniewa z rodz.
11.00 † Za zm. polecanych w wypominkach z Mrowli i Lipia.