XXXI NIEDZIELA ZWYKŁA

XXXI Niedziela zwykła

05.11. 2017 r.

1. Przeżywamy listopad, miesiąc modlitw za zmarłych. Msze Święte wraz z wypominkami o godz. 17.00. Gorąco zachęcam, aby podjąć modlitwę za bliskich zmarłych i dusze w czyśćciu cierpiące, zyskując dla nich odpusty zupełne i cząstkowe.
  2. Zapraszam na zbiórkę ministrantów w środę na godz.16.15.
  3. W piątek po Mszy Świętej spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
  4. W sobotę Święto Niepodległości zapraszam na modlitwę w intencji Ojczyzny, udekorujmy nasze domy flagami.
  5. W niedzielę 12.listopada, będziemy przeżywać IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym.
  6. Również w niedzielę 12 listopada o godz. 14.00 poświęcenie odrestaurowanej kapliczki.
  7. Serdeczne Bóg Zapłać rodzinie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. Na ten tydzień o sprzątanie proszę kolejną rodzinę.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Intencje Mszy św. od 06.11. – 12.11.2017r.

PN – SOB Godz.17.00
Niedziela 7.00 W int. parafian