XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA

 

 

 

 

XXVI Niedziela zwykła

01.10. 2017 r.

  1. W dzisiejszą niedzielę rozpoczynamy Nabożeństwa Różańcowe, na które serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych. W Gładyszowie Różaniec o godz. 17.30, w Krzywej o godz. 17.00. Tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w Nabożeństwach ze względu na stan zdrowia czy pracę proszę o modlitwę w domu. W niedzielę Różaniec po Mszy Św. o godz.11.00.
  2. W tym tygodniu wspominamy: w poniedziałek Świętych Aniołów Stróżów, w środę Św. Franciszka z Asyżu, w czwartek Św. Faustynę, w sobotę Najświętszej Maryi Panny Różańcowej.
  3. W tym tygodniu wypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca Października. Spowiedź w Krzywej od 16.00, a po niej Msza Św. i Różaniec, w Gładyszowie spowiedź od 17.15, następnie Różaniec i Msza Św. Do chorych pojadę od godz.15.00.
  4. Nasza parafia jest jednym z czterech kościołów stacyjnych w naszej diecezji i w najbliższą sobotę 7 Października w Święto Matki Bożej Różańcowej, odbędzie się o godz. 11.00 specalne Nabożeństwo połączone z Mszą Św. po którym wyruszymy w kierunku Krzywej do granicy Państwa z modlitwą Różańcową włączając się w ogólnopolską akcję modlitewną „ Różaniec do granic”. Bardzo serdecznie zapraszam do udziału w tym wydarzeniu. Dokładny plan Uroczystości na plakacie w gablocie i na ulotkach wyłożonych z tyłu kościoła.
  5. W niedzielę 8 Października przeżywać będziemy XVII Dzień Papieski pod hasłem: „ Idźmy naprzód z nadzieją”. Po każdej Mszy Św. będą zbierane ofiary do puszek na rzecz biednej a zdolnej młodzieży.
  6. Serdeczne Bóg Zapłać rodzinie za posprzątanie kościoła. Na ten tydzień o posprzątanie proszę rodzinę Pani Haliny Drąg.
  7. Bóg Zapłać za składane ofiary na tacę.

Wszystkim życzę błogosławinej niedzieli i dobrego tygodnia.
Szczęść Boże!

 

Intencje Mszy św. od 01.10.- 08.10.2017r.

PN Gł. GODZ.17.30 W 18 rocz. urodzin dla Anny o Błogosławieństwo Boże i opiekę Najswiętszej Maryi Panny w dorosłym życiu z int. rodziców i rodzeństwa.
WT Gł. GODZ.17.30 † Maria Cycoń z int. Matek Różańcowych.
ŚR, CZ,PT, Gł. GODZ.17.30 W int. Parafian
CZ KRZYWA

GODZ.17.00

PT KRZYWA

GODZ.16.30

† Bożena Hryc

 

† Bożena Hryc

SOB GŁ.

GODZ.11.00

† Ks. Bolesław Bawiec
 

NIEDZIELA

7.00 † Michał Wastag
9.00 KRZYWA † Bożena Hryc
11.00 O Błogosławieństwo Boże dla Oliwi i jej rodziców, oraz opiekę Najświętszej Maryi Panny.