XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA

XXIV Niedziela zwykła

17.09. 2017 r.

1. W poniedziałek Święto Św. Stanisława Kostki patrona młodzieży, zapraszam młodzież na Nabożeństwo i Mszę Świętą.
  2. W czwartek Święto Św. Mateusza Apostoła i Ewangelisty.
  3. W sobotę Św. Pio z Pietrelciny.
  4. XXIII Pielgrzymka Małżeństw i Rodzin na Jasną Górę w dniach 23-24 września zachęcam do udziału.
  5. W najbliższą niedzielę 24.09.2017r. na każdej Mszy Świętej odnowienie przyrzeczeń małżeńskich zapraszam małżeństwa. Również ten dzień jest dniem modlitwy o trzeźwość narodu.
  6. Serdecznie zapraszam na spotkanie Radę Parafialną w piątek po Mszy Świętej.
  7. Zapraszam również na spotkanie w sobotę Zespół Caritas i Róże Różańcowe.
  8. Serdeczne Bóg Zapłać rodzinie za posprzątanie kościoła. Na ten tydzień o posprzątanie proszę rodzinę Pani Gruca Anieli.
  9. Bóg Zapłać za złożone ofiary na tacę.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Intencje Mszy św. od 17.09. do 24.09.2017r.

PN – SOB

GODZ.18.00

† Janina Tokarz gr.

7.00 † Janina Tokarz gr.
9.00 KRZYWA † Stefan Medwid z okazji imienin z intencji córek z rodzinami
11.00 Msza Święta dziękczynna z okazji 18 urodzin Pauliny, aby Dobry i Miłosierny Bóg obdarzał Ją potrzebnymi łaskami i Błogosławił w dorosłym życiu.