XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVIII Niedziela zwykła

15.10. 2017 r.

1. Miesiąc Październik trwają Nabożeństwa Różańcowe na które serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych. W Gładyszowie Różaniec o godz. 17.30, w Krzywej o godz. 17.00. Tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w Nabożeństwach ze względu na stan zdrowia czy pracę proszę o modlitwę w domu. W niedzielę Różaniec po Mszy Św. o godz.11.00.
  2. W tym tygodniu wspominamy: poniedziałek Św. Jadwigi Śląskiej, wtorek Św. Ignacego Antiochejskiego, środa Św. Łukasza Ewangelisty.
  3. W przyszłą niedzielę 22 października przeżywamy Niedzielę Misyjną i rozpoczyna się tydzień Misyjny. Składka z tej Niedzieli na Misje.
  4. W dzisiejszą niedzielę 15 października odbywa się liczenie wiernych dominicantes i communicantes.
  5. W piątek 20 października po Mszy Św. spotkanie młodzieży kl. 3 gim przygotowującej się do bierzmowania.
  6. Serdeczne Bóg Zapłać rodzinie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. Na ten tydzień o posprzątanie proszę kolejną rodzinę.
  7. Bóg Zapłać za składane ofiary na tacę.

Wszystkim życzę błogosławinej niedzieli i dobrego tygodnia.
Szczęść Boże!

Intencje Mszy św. od 16.10.- 22.10.2017r.

PN,  ŚR, CZ,PT,SOB Gł. GODZ.17.30 Dantis
WT Gł. GODZ.17.30 † Helena i Antoni Malarz
WT, CZ KRZYWA † Bożena Hryc
NIEDZIELA 7.00 W int. parafian
9.00 KRZYWA † Bożena Hryc w 1 rocz. śm. z int. męża z dziećmi z rodzinami
11.00 † Maria i Antoni Styka, Janina i WładysławHul.