XVII Niedziela Zwykła

 

XVII Niedziela Zwykła

30 VII 2017 r.

1. Bóg zapłać rodzinie, która sprzątała kościół na tą niedzielę. O sprzątanie i przygotowanie świątyni na przyszłą niedzielę proszę rodzinę Wojtaszek. Proszę także o wykoszenie trawy wokół kościoła i w alejce rodziny z ostatnich tygodni. Dziękuje za ofiarę na tacę przeznaczona na potrzeby parafialne. Proszę także o pomoc w odmalowaniu krzyża i ławek oraz pomoc w koszeniu we wtorek o 9.30.

2. Msze św. w tym tygodniu w poniedziałek i środę rano o godzinie 8.00.

3. Dziś po sumie poświęcenie pojazdów i modlitwa za kierowców. Składamy dziś do puszek ofiarę na zakup środków transportu dla misjonarzy.

4.Zapraszam by w sierpniu, miesiącu abstynencji podjąć to wyrzeczenie. Jest to miesiąc pielgrzymek szczególne na Jasną Górę. Niech to będzie nasz dar w 300 lecie koronacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. W piątek wyrusza Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę. Zapisy dziś w gorlickiej bazylice.

5. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. W piątek odwiedziny chorych od 14.45. Spowiedź w Krzywej o 16.00. Msza św. o 16.30. Zapraszam na spowiedź w Gładyszowie o 17.30. W sobotę zapraszam na nabożeństwo wynagradzające Niepokalanemu Sercu Maryi w odpowiedzi na Jej prośbę.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Intencje mszy św. 30 VII- 6 VIII 2017

Dzień

Intencja

Wt-Sobota

Marek Załęski greg.

Piątek

Krzywa- † Bożena Hryc int. Uczestników pogrzebu

Niedziela

Gładyszów 7.00

Int róż.

Gładyszów 11.00

W intencji Natalii Dobrzańskiej- chrzest

Krzywa 9.00

W intencji parafian int. Róż