TRZYDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

TRZYDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU             17 listopada 2019

1. Przez udział w niedzielnej Eucharystii Pan umocnił nas swoim słowem i Najświętszym Ciałem. Pomnażajmy w sercach dary Bożej łaski, aby wytrwale kroczyć drogami wiary, wiodącymi przez codzienne wyzwania i trudy.
  2. W poniedziałek 18 listopada błogosławionej Karoliny Kózkówny patronki naszej diecezji, zapraszam na Mszę Świętą o godz. 17.00.
  3. Za tydzień będziemy przeżywać uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata. Podczas wszystkich Mszy Świętych odnowimy akt przyjęcia Chrystusa jako Pana naszych serc.
  4. Zachęcam do czytania Pisma Świętego i prasy katolickiej.
  5. Dziękuję za posprzątanie świątyni i złożoną ofiarę na kwiaty, na przyszły tydzień proszę kolejną rodzinę.
  6. Solenizantom i jubilatom tygodnia składam serdeczne życzenia wielu darów uproszonych za przyczyną świętych patronów.

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 18 XIśw. Karolina Kózkówna (1898-1914), dziewica, męczennica w obronie czystości, patronka Ruchu Czystych Serc,
  • 20 XI – św. Rafał Kalinowski (1835-1907), polski karmelita, niestrudzony spowiednik,
  • 21 XI – Najświętsza Maryja Panna w Jej tajemnicy ofiarowania się Panu Bogu,
  • 22 XI – św. Cecylia (III w.), męczennica
    z czasów pierwszych prześladowań chrześcijan, patronka muzyki i śpiewu.

Intencje Mszy św. od 18.11. – 24.11.2019 r.

Pn 17.00 † Janina Grzesik gr.
Wt 17.00 † Janina Grzesik gr.
Śr 17.00 † Janina Grzesik gr.
Cz 17.00 † Janina Grzesik gr.
Pt 17.00 † Janina Grzesik gr.
Sb 17.00 † Janina Grzesik gr.

7.00 † Janina Grzesik gr.
9.00 Krzywa † Franciszek i Bogusław Gawlik.
11.00 W 40 rocznicę ślubu Piotra
i Haliny Tenerowicz
o błogosławieństwo Boże, opiekę Najświętszej Maryi Panny, łaskę zdrowia dla jubilatów i ich bliskich
z intencji syna Krzysztofa