IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                                                                             11 marca 2018

1. Dzisiaj, w czwartą niedzielę Wielkiego Postu, Pan Jezus objawia nam, że Jego przyjście na świat jest wyrazem miłości Ojca do nas, a Jego wywyższenie na krzyżu stanie się dla nas źródłem zbawienia. Mimo że zbliża się już czas pasji Chrystusa, radujemy się, że zbliża się dla nas czas odkupienia.
  2. W Wielkim Poście gromadzimy się na nabożeństwach pasyjnych: droga krzyżowa w piątek o godz. 16.30 w Krzywej, a w Gładyszowie o godz. 17.00. Gorzkie żale w niedzielę po Mszy Św. o godz. 9.00 i 11.00.
  3. We wtorek, 13 marca przypadnie 5. rocznica wyboru papieża Franciszka. Otoczmy w tym dniu Ojca Świętego i wszystkie jego dzieła naszymi serdecznymi modlitwami.
  4. W tym tygodniu uczestniczymy w rekolekcjach parafialnych serdecznie zapraszam do udziału w naukach rekolekcyjnych dzieci, młodzież i dorosłych.
  5. W tym tygodniu Msze Św. w środę, czwartek i sobotę poza parafią, prowadził będę rekolekcje w parafii w Maciejowej.
  6. W przyszłą niedzielę 18 marca w naszej parafii Msze Św. o godz. 9.00 w Krzywej i o godz. 11.00 w Gładyszowie. Mszy o godz.7.00 nie będzie ze względu na mój rekolekcyjny wyjazd.
  7. Serdeczne Bóg Zapłać rodzinie za posprzątanie kościoła i złożoną ofiarę na kwiaty. Na przyszły tydzień proszę kolejną rodzinę.
  8. Serdecznie proszę, by dekoracje na Wielki Tydzień przygotowali mieszkańcy od Państwa Matyjaszczuk do krzyżówki do Państwa Wojtaszek.
  9. Solenizantom i jubilatom życzę wielu łask Bożych.

Intencje Mszy św. od 12.03. – 18.03.2018r.

Krzywa

9.00 W int. dzieci, nauczycieli i rodziców z Krzywej.

16.00 † Maria Czajka gr.

Pn Gładyszów 10.15 W int. dzieci, nauczycieli i rodziców z Gładyszowa.

18.00 1. Intencja Matek Różańcowych za młodzież, która przystąpiła do sakramentu bierzmowania o dobre przeżycie Wielkiego Postu.

2. Msza Św. za zmarłych rodziców † Anastazję i Michała Haraf.

Wt Krzywa 9.00 Droga Krzyżowa z nauką dla dzieci.

16.00 † Bożena Hryc z okazji imienin int. męża i dzieci z rodzinami

Wt Gładyszów 10.15 Droga Krzyżowa z nauką dla dzieci.

18.00 1. † Maria Czajka gr.

2. † Julię Krynicką intencja od członkiń Koła Gospodyń Wiejskich.

Śr, Cz, Sb † Maria Czajka gr. na rekolekcjach w Maciejowej.
Pt 17.00 † Maria Czajka gr.
Niedziela 9.00 Krzywa † Maria Czajka gr.
11.00 † Jan Ciapaj w 11 rocz. śm. z int. córki z rodziną.