IV NIEDZIELA ADWENTU

IV NIEDZIELU ADWENTU

24.12. 2017 r.

1. Dzisiejsza Niedziela to równocześnie dzień Wigilii , zachowajmy post w oczekiwaniu na Boże Narodzenie. Przed wieczerzą wigilijną przeczytajmy fragment Ewangelii mówiący
    o narodzeniu Pana Jezusa i pomódlmy się pamiętając również o tych którzy już odeszli. Uroczystość Bożego Narodzenia rozpoczynamy pasterką o 24.00 w Gładyszowie,
    a w Krzywej pasterka o 22.00. Składka z pasterki przeznaczona jest na Fundusz Obrony Życia.
    2. Pamiętajmy, że w Uroczystość Bożego Narodzenia Msza Św. o godz. 9.00 w Krzywej i o godz. 11.00 w Gładyszowie. Mszy o 7.00 rano nie będzie. W Święto Św. Szczepana Msze jak w każdą Niedzielę, poświęcenie owsa w Krzywej o godz. 9.00 i Gładyszowie o godz. 11.00
  2. W Środę 27 grudnia imieniny Księdza Biskupa Ordynariusza Jana Wątroby, pamiętajmy w tym dniu o szczególnej modlitwie w intencji naszego Pasterza. W tym dniu poświęcenie wina zapraszam na Mszę Świętą o godz. 17.00.
  3. Msze Św. od czwartku do soboty o godz. 7.00 z racji kolędy w Krzywej, plan kolędy podam jutro.
  4. W przyszła Niedzielę zakończenie Starego Roku podsumowanie i Nabożeństwo na każdej Mszy Św. Serdecznie zapraszam, by podziękować za otrzymany czas.
  5. Serdeczne Bóg Zapłać za posprzątanie i przygotowanie Szopki oraz choinek na czas świąteczny. Na ten tydzień proszę kolejną rodzinę o posprzątanie kościoła.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Intencje Mszy św. od 25.12. – 31.12.2017r.

Pn Boże Narodzenie 9.00 Krzywa  † Elżbieta Kamińska.

11.00 Gładyszów  † Irena i Franciszek Kukuczka w rocz. śm.

Wt Św. Szczepana 7.00 Gładyszów  Za parafian.

9.00 Krzywa  † Elżbieta Kamińska.

11.00 Gładyszów W 70 rocz. urodzin Aleksandra Dobrzańskiego
w podziękowaniu za otrzymane łaski i dalsze bł. Boże z int. rodziny z dziećmi.

Śr –  Sob † Elżbieta Kamińska.
Niedziela 7.00 Za zm. z rodz. Roman i Tybor.
9.00Krzywa † Elżbieta Kamińska.
11.00 Za parafian.