III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU                                                 4 marca 2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

  1. W trzecią niedzielę Wielkiego Postu Chrystus uświadamia nam, że już najwyższy czas, by dokonać radykalnego uporządkowania naszego życia. Każdy z nas jest prawdziwą świątynią, w której mieszka Pan Bóg, i trzeba zatroszczyć się, by była ona dla Niego godnym mieszkaniem.
  2. Rozważając mękę Pańską, łączymy nasze cierpienia i troski z cierpiącym Jezusem. Zapraszam na drogę krzyżową w piątek o godz. 17.30 w Gładyszowie, a o godz. 16.30 w Krzywej. Na gorzkie żale zapraszam w niedzielę po Mszy Św. w Krzywej o godz. 9.00,
    a w Gładyszowie o godz. 11.00.
  3. W czwartek, 8 marca zapraszam do wspólnej modlitwy w intencjach kobiet na Mszę Świętą o godz. 17.00.
  4. W sobotę 10 marca młodzież z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania w Bazylice Narodzenia NMP w Gorlicach o godz. 11.00.
  5. W sobotę 10 marca rozpoczynamy w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne, które poprowadzi ks. mgr Tomasz Wodzień wikariusz parafii Św. Józefa z Wysokiej Strzyżowskiej. Obejmijmy księdza rekolekcjonistę naszą serdeczną modlitwą prosząc o światło Ducha Świętego na czas posługi w naszej wspólnocie parafialnej.
  6. Serdecznie dziękuję rodzinie za posprzątanie świątyni na tą niedzielę, na przyszły tydzień proszę następną rodzinę.
  7. Msze Święte w tym tygodniu od Pn – Cz o godz. 17.00, Pt – godz. 17.30 Droga Krzyżowa a następnie Msza Św. Sb – godz. 16.00 w Krzywej a o godz. 17.30 w Gładyszowie na rozpoczęcie rekolekcji wielkopostnych.
  8. Wszystkich solenizantów i jubilatów polecamy Panu Bogu w naszych modlitwach.

 

Intencje Mszy św. od 05.03. – 11.03.2018r.

Dzień Intencja
Pn – Sb

Sb -16.00

Krzywa

† Maria Czajka gr.

W int. Parafian o dobre przeżycie Rekolekcji.

Niedziela 7.00 1. † Maria Czajka gr.

2. W int. Parafian

9.00 Krzywa 1. † Stefania i Czesław Kąkol.

2. Z int. Sióstr Różańcowych za młodzież z naszej parafii, która przyjęła sakrament bierzmowania.

11.00 1. † Władysław Prokop w 20 rocz. śm.

2. W int. młodzieży, która przystąpiła do sakramentu bierzmowania o błog. Boże i opiekę NMPanny z int. rodziców