III NIEDZIELA ADWENTU

III NIEDZIELU ADWENTU

17.12. 2017 r.

1. Msze święte roratnie – adwentowe, dzieci zapraszam z lampionami. Pamiętajmy, by przygotować karteczki dobrych uczynków z wypisanym imieniem i nazwiskiem. Spośród nich losowane są figurki Jezusa, Maryi, aniołka i inne niespodzianki.
  2. W Krzywej Roraty w poniedziałek, wtorek i środę, które rozpoczniemy o 15.30 Godzinkami, a następnie Msza św.
  3. Msze Św. Roratnie w Gładyszowie w poniedziałek o 17.00, wtorek o 17.30, środa o 17.00, od czwartku do soboty o 7.00 ze względu na spowiedź w Gorlicach, a przed Roratami Godzinki.
  4. Są do nabycia Opłatki na stół wigilijny. Dobrowolna ofiara.
  5. Pasterka w Krzywej o 22.00, a w Gładyszowie o 24.00, składka z Pasterki przeznaczona na Fundusz Obrony Życia.
  6. Serdeczne Bóg Zapłać rodzinie za posprzątanie kościoła. Na ten tydzień o sprzątanie
    i przygotowanie Szopki i choinek proszę kolejne rodziny.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Intencje Mszy św. od 18.12. – 24.12.2017r.

Pn  † Józef Gajewski w 7 rocz. śm. int. żony Ewy z córkami.
Wt † Maria Jamro.
Śr † Maria Jamro.
Cz † Maria Jamro.
Pt † Elżbieta Kamińska.
Sob † Elżbieta Kamińska
Niedziela 7.00 † Franciszka Grzesik w rocz. śm. Katarzynę, Jerzego, Ks. Bronisława i zm. z rodz.
9.00 Krzywa

W int. parafian

† Barbara i Michał Wastag.

† Stanisław i Krystyna Gamoń w rocz. śm.