II Niedziela Wielkiego Postu

12 III 2017 r.

1. Bóg zapłać rodzinie, która sprzątała kościół w tym tygodniu. O sprzątanie i przygotowanie świątyni proszę rodzinę Elżbiety Madzula.

Dziękuję za ofiary na tacę przeznaczone na potrzeby parafialne.
Po mszy św.
ofiara do puszek jako nasza pomoc misjonarzom. Przy wyjściu z kościoła proszę do każdego domu zabrać skarbonki wielkopostne. Naszą ofiarę dla biednych możemy złożyć kupując baranki Caritas Koszt 5 zł.

2. Wszystkich gorąco zapraszam na nabożeństwo Drogi Krzyżowej w piątki o 17.30

3. W przyszłym tygodniu rozpoczną się od czwartku rekolekcje wielkopostne. Zarezerwujcie już teraz te wieczory i omadlajcie rekolekcje.

4. Zachęcam do czytania prasy katolickiej. Niedziela: , Mały Gość Niedzielny, Gościu Niedzielnym. Zabierzmy też prasę misyjną za darmo!

5. W poniedziałek kolejne nabożeństwo Wielkiej nowenny przed 100 rocznicą objawień Matki Bożej w Fatimie. Zapraszam.

6. Msza św. w czwartek i sobotę wyjątkowo o 8.00 rano. Msze św. W kaplicy oprócz piątku.

Intencje mszy św.

13-19 III 2017

Dzień

Intencja

Pon-wt

Łukasz Sitek

Jan Magdoń

Czesława Kiebała

Za Tomasza i Wojciecha w dniu urodzin o potrzebne łaski

Za Wojciecha Drzazgowskiego w dniu urodzin

Gładyszów 7.00

Józef Wąchała

Gładyszów 11.00

Irena Kukuczka w 46 rocz. śm.

Krzywa 9.00

Za parafian