I Niedziela Wielkiego Postu

22 II 2015 r.

1. Bóg zapłać rodzinie, która sprzątała kościół w tym tygodniu oraz za ofiarę na kwiaty. O przygotowanie świątyni proszę rodzinę Kaczmarczyk. Dziękuję za ofiary na tacę przeznaczone na potrzeby parafialne oraz za pomoc rodzinom w Syrii.

2. Wszystkich gorąco zapraszam na nabożeństwo Gorzkich Żali i przypominam o Drodze Krzyżowej w piątki. Krzywa- 16.30, Gładyszów -17.30.

O przygotowanie świątyni na Triduum Paschalne i Wielkanoc proszę mieszkańców bloku 114.

3. We wtorek w naszej parafii Adoracja Najświętszego Sakramentu w ramach diecezjalnej adoracji. Zapraszam na adorację do kaplicy od 15.00. Zakończenie mszą św. o 17.00. Msze św. w tygodniu oprócz piątku w kaplicy. W sobotę msza św. u chorych.

4. Przyszła niedziela jest Dniem modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami z Polski. Ofiara do puszek na ten cel. Można też wysłać sms na numer 72032 o treści MISJE.

5. Od przyszłej niedzieli będzie można nabyć baranki Caritas jako naszą troskę o ubogich. Koszt 5 zł.

6. Zachęcam do czytania prasy katolickiej i pogłębiania swojej wiary, szczególnie w czasie Wielkiego Postu wiele artykułów pomocnych w lepszym jego przeżyciu.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Intencje mszy św. 6-12 marca

Dzień