DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

DWUDZIESTA TRZECIA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU         4 września 2022

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Dziś dwudziesta trzecia niedziela w ciągu roku kościelnego. Sprawując tajemnicę męki, śmierci i zmartwychwstania Chrystusa, uwielbiliśmy Boga i zaczerpnęliśmy ze źródła Bożej łaski. Niech te dary umacniają nas na drogach codziennego życia i dawania świadectwa naszej bliskości z Bogiem.

2.  W czwartek, 8 września, przypada święto Narodzenia Najświętszej Maryi Panny. W Polsce ten liturgiczny obchód nazywany jest popularnie świętem Matki Bożej Siewnej. Przez wstawiennictwo Maryi będziemy modlić się za wszystkich pracujących na roli, aby ich praca i trud wydawały błogosławione owoce. Msze Święte tego dnia o godz. 16.30 w Krzywej i o godz. 18.00 w Gładyszowie. Błogosławieństwo ziarna siewnego podczas każdej Mszy Świętej.

3. W czwartek po wieczornej Mszy Świętej w Gładyszowie zapraszam na spotkanie młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami.

4. Zapraszam do włączenia się w działalność naszych parafialnych wspólnot, w których można pogłębiać swoją formację duchową i służyć innym. W naszej parafii działa: Liturgiczna Służba Ołtarza, parafialny zespół charytatywny Caritas – serdecznie zapraszam! 

5. W związku z trwającymi pracami w świątyni  w Gładyszowie, Msze Święte w tygodniu oraz niedzielna Msza poranna w kaplicy Domu Parafialnego, a niedzielna suma o 11.00 w Krzywej. Taki porządek będzie obowiązywał na czas trwania remontu.

6. Wszystkim jubilatom i solenizantom życzę obfitości Bożych darów oraz szczególnej opieki Matki Bożej.  

Intencje Mszy św. od 5.09.22 – 11.09.2022 r.

DzieńGodz.Intencja
Pn6.30† Julia Bochenek gr.
Wt, Śr, Sb17.15† Julia Bochenek gr.
Wt18.00† Anna Czuchta z int. Dyrekcji i pracowników Sp. Nr 1 w Bieczu.
Śr18.00† Wiesław Lenard z int. Pilchów z rodziną.
Cz16.30K† Bogusława Lekowska z int. uczestników pogrzebu.
Cz18.00† Julia Bochenek gr.
Pt7.00† Stefan Roman z int. Wiesławy i Wioletty Cabaj.
Pt7.45† Julia Bochenek gr.
Sb18.00† Roman Pociecha z int. koleżanek i kolegów kierowników Stadniny Koni Siary.
Niedziela7.00† Julia Bochenek gr.
Niedziela 9.00K† Stanisław Janik z int. Anny i Czesława z rodziną.
Niedziela 11.00K† Stanisław i Krystyna Gamoń w kolejne rocz. śm.