CZWARTA NIEDZIELA ZWYKŁA W CIĄGU ROKU

CZWARTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                         3 lutego 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  1. Pierwsza niedziela miesiąca gromadzi nas wokół Chrystusa obecnego w Najświętszym Sakramencie. Chwile adoracji są nie tylko wyrazem naszej miłości wobec Pana, ale jednocześnie próbą odkrywania Bożej obecności pośród codziennych spraw i ludzkich losów.
  2. We wtorek, we wspomnienie św. Agaty, po Mszy Świętej o godz.17.00 pobłogosławię chleb i wodę.
  3. W przyszły poniedziałek 11 lutego obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Uprzejmie proszę o pomoc w zorganizowaniu uczestnictwa we Mszy Świętej z udzieleniem sakramentu chorych wszystkim, którzy nie mogą na co dzień być obecni w kościele. Specjalna Msza Święta w intencji chorych i cierpiących zostanie odprawiona o godz.17.00 w Gładyszowie, a o godz. 15.30 w Krzywej.
  4. Serdecznie dziękuję za posprzątanie świątyni i uprzątnięcie dekoracji świątecznych odpowiedzialnym rodzinom, na przyszły tydzień proszę kolejną rodzinę.
  5. Solenizantom i jubilatom życzę daru głębokiej wiary i ludzkiej życzliwości.
  6. W minionym tygodniu Pan Bóg powołał do wieczności śp. Władysława Grucę Wieczny odpoczynek… Pogrzeb w poniedziałek o godz.13.00, a o godz. 12.00 wprowadzenie do kościoła i Różaniec za zmarłego Władysława.

W tym tygodniu patronują nam:

  • 5 II – św. Agata (ok. 235-251), dziewica i męczennica z Katanii na Sycylii, patronka kobiet karmiących i w chorobach piersi,
  • 6 II – św. Paweł Miki (1565-1597) i 25 Towarzyszy, pierwsi męczennicy na Dalekim Wschodzie, ukrzyżowani w Nagasaki w Japonii.

 

Intencje Mszy św. od 4.02. – 10.02.2019 r.

Dzień Intencja
Pn –Sb

17.00

† Maria Kamińska gr.
Niedziela 7.00 † Maria Kamińska gr.
9.00 Krzywa † Jadwiga i Jan Najbar.
11.00 † Ks. Bolesław Bawiec w 2 rocznicę śmierci.