CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY

CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCY                         25 kwietnia 2021

1. Przeżywamy dziś Niedzielę Dobrego Pasterza, która rozpoczyna kwartalne dni modlitw o powołania do służby w Kościele. Nasz Pan, Jezus Chrystus, nazywa siebie dobrym pasterzem, który zna swoje owce po imieniu i oddaje za nie życie. Potrzebujemy wciąż nowych ludzi, którzy tak jak Chrystus podejmą w Kościele służbę głoszenia słowa i sprawowania sakramentów. Przed błogosławieństwem i w ciągu całego tygodnia zapraszamy do wspólnej modlitwy w tej intencji.

2. W najbliższą sobotę rozpocznie się maj, miesiąc poświęcony szczególnej czci Matki Bożej. Każdego dnia o godz.16.30 w Krzywej i o godz.18.00
w Gładyszowie zapraszam na nabożeństwa majowe. W pierwszą sobotę miesiąca okazja do spowiedzi i Komunii Świętej wynagradzającej Niepokalanemu Sercu Maryi wszelkie grzechy i znieważenia.

3. W piątek 30 kwietnia o godz.16.30 w Gładyszowie spowiedź dzieci klas III przed I Komunią Świętą.

4. W przyszłą niedzielę odbędzie się I Komunia Święta dla dzieci klas III
z naszej parafii w Krzywej o godz.11.00. Bardzo proszę by w tej uroczystości wzięły udział tylko najbliższe osoby.

5. Msze parafialne w tym dniu w naszej  o godz.7.00 i 9.00 w Gładyszowie,
o godz.11.00 I Komunia i o godz.13.00 Msza parafialna w Krzywej.

6. Próba przed I komunią w środę o godz.17.45 w Krzywej.

7. Dziękuję rodzinie za posprzątanie świątyni i złożoną ofiarę na kwiaty, na przyszły tydzień proszę kolejną rodzinę.

8. Wszystkim solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę obfitości łask Bożych i opieki Matki Najświętszej.

W tym tygodniu patronuje nam:

– w czwartek 29 kwietnia – św. Katarzyna Sieneńska (1347-1380), dziewica
i doktor Kościoła, patronka Europy.

Intencje Mszy św. od 26.04. – 2.05.2021 r.

DzieńGodzinaIntencja
Pn7.00† Stefan Roman od sąsiadów Anny i Pawła Kulpa.
Wt18.00† Emilia Niemasik od Krystyny i Marcina Syposz.
Śr12.00† Andrzej Tybor  w dniu pogrzebu o życie wieczne.
Śr18.00† Albina Mężyk od sąsiadów Lenardów.
Cz18.00† Anna Ciapaj od wnuka Mieczysława
z rodziną.
Pt18.00† Stefan Roman od Alicji i Jana Gromala.
Sb16.30† Cyryl Pierz początek Mszy Świętych gregoriańskich.
Sb18.00† Anna Ciapaj od członkiń Caritasu.
Niedziela7.00† Cyryl Pierz gr.
Niedziela9.00† Anna Wanciak w 30 dzień po śmierci od syna Jana.
Niedziela11.00Msza Święta w intencji dzieci przystępujących do I Komunii Świętej.
Niedziela13.00 KZa parafian.