XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA

XXVII Niedziela zwykła

08.10. 2017 r.

1. Miesiąc Październik trwają Nabożeństwa Różańcowe, na które serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych. W Gładyszowie Różaniec o godz. 17.30, w Krzywej o godz. 17.00. Tych, którzy nie będą mogli uczestniczyć w Nabożeństwach ze względu na stan zdrowia czy pracę proszę o modlitwę w domu. W niedzielę Różaniec po Mszy Św. o godz.11.00.
  2. Przeżywamy dzisiaj XVII Dzień Papieski pod hasłem: „ Idźmy naprzód z nadzieją” po każdej Mszy Św. zbiórka do puszek na rzecz biednej a zdolnej młodzieży.
  3. W piątek 13 października Nabożeństwo Fatimskie, Msza Święta o godz.18.00 a po niej procesja z modlitwą różańcową.
  4. W piątek 13 października imieniny Księdza Biskupa Edwarda obejmijmy Go serdeczną modlitwą.
  5. W przyszłą niedzielę 15 października odbędzie się liczenie wiernych dominicantes i communicantes.
    1. Serdeczne podziękowania tym wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie i obsługę Różańca do granic, który był w naszej parafii 7 października. Panu Wójtowi naszej Gminy za pomoc i dary na stół dla pielgrzymów. Pani Dyrektor naszej szkoły za udostępnienie terenu i pomoc. Kołu Gospodyń za przygotowanie posiłku. Panom z Ochotniczej Straży Pożarnej za dbanie o porządek i bezpieczeństwo w czasie naszego spotkania modlitewnego.
    2. 7.Serdeczne Bóg Zapłać rodzinie za posprzątanie kościoła. Na ten tydzień o posprzątanie proszę kolejną rodzinę.
    3. 8.Bóg Zapłać za składane ofiary na tacę.

Wszystkim życzę błogosławinej niedzieli i dobrego tygodnia.
Szczęść Boże!

Intencje Mszy św. od 09.10.- 15.10.2017r.

PN, WT, ŚR Gł. GODZ.17.30 W int. Parafian
CZ Gł. GODZ.17.30 † Maria Cycoń z int. członkiń Caritasu.
PT, Gł. GODZ.17.30 †Zofia i Andrzej Madzula
SOB GŁ.

GODZ.17.30

† Józef i Helena Tomaszkiewicz
WT, CZ KRZYWA † Bożena Hryc
NIEDZIELA 7.00 † Helena i Antoni Malarz
9.00 KRZYWA W 1 rocznicę ślubu Radosława i Marioli Hryco błog. Boże i opiekę Naświętszej Maryi Panny dla rodziny
11.00 † Barbara Wastag w 3 rocz. śm.