XXIII NIEDZIELA ZWYKŁA

10.09. 2017 r.

1. Bóg zapłać rodzinie, która sprzątała kościół na tą niedzielę. O sprzątanie i przygotowanie świątyni na przyszłą niedzielę proszę rodzinę Teresy Wąchała. Dziękuje za ofiarę na tacę.
  2. Jutro rozpoczyna się VII Tydzień Wychowania w Polsce „Maryja wychowawczynią pokoleń”. Zachęcam do udziału w nabożeństwach dzieci i młodzież.
  3. Serdecznie zapraszam na spotkanie we wtorek młodzież przygotowującą się do bierzmowania klas III gimnazjum i dzieci przed I Komunią Św. Klas III Szkoły Podstawowej wraz z rodzicami na godz. 18.00.
  4. W Środę Nabożeństwo Fatimskie połączone z Mszą Św. o godz. 19.00
  5. Święto Podwyższenia Krzyża Świętego.
  6. Wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Bolesnej.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Intencje Mszy św. od 10.09. do 17.09.2017r.

Pn, Wt

Godz.18.00

Godz.19.00

Godz.7.30

Pt So

Godz.18.00

† Janina Tokarz gr.
Niedziela Gładyszów 7.00 O zdrowie i bł. Boże dla pracowników Stadniny Koni Huculskich, hodowców i uczestników 23 Dni Huculskich i radość nieba dla zm. Pracowników stadniny.
Gładyszów 11.00 1. Msza Święta Dziękczynna w 60 Rocznicę Ślubu Tadeusza i Anny Połeć z prośbą o bł. Boże i opiekę N.M. Panny dla Jubilatów.

2. † Zofia Dobreńska w 3 rocz. śm.

Krzywa 9.00 † Józef Król w 4 rocz. śm. int. żony z rodziną.

Msza Św. Gr. Za † Janina Tokarz poza parafią.