SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                            24 lutego 2019

1. Chrystusowa Ewangelia nieustannie stawia przed nami nowe wyzwania. Przykazanie miłości nieprzyjaciół dosięga naszych uprzedzeń, doznanych krzywd
    i niesprawiedliwości. Podejmijmy w nowym tygodniu próbę wypełnienia przykazania,
    do którego nie tylko zaprasza, ale i uzdalnia nas Duch Święty.
  2. We wtorek o godz.17.00 Msza Święta
    i spotkanie młodzieży przygotowującej się do bierzmowania..
  3. W czwartkowy wieczór zapraszam do modlitwy w intencji o nowe powołania kapłańskie
    i zakonne, zwłaszcza z naszej wspólnoty parafialnej.
  4. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty w piątek w godz.15.45 w Krzywej,
    a o godz.17.00 w Gładyszowie. Podczas Mszy Świętej będziemy przepraszali za wszystkie grzechy wobec Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. Czcicieli Niepokalanego Serca Matki Bożej zapraszamy w sobotę na Mszę Świętą
    o godz.17.00.
  6. Kapłańskie odwiedziny chorych z Komunią św. w piątek w godz.14.30.
  7. W piątek 1 marca obchodzimy Narodowy Dzień Pamięci „Żołnierzy Wyklętych”. Niech tego dnia towarzyszy nam pamięć i modlitwa za bohaterów naszej Ojczyzny. Po Mszy Świętej wieczornej odśpiewamy „Boże, coś Polskę”, zawierzając przyszłość Polski Bożej opiece.
  8. Dziękuję rodzinie za posprzątanie świątyni
    i złożoną ofiarę na kwiaty, na przyszłą niedzielę proszę kolejną rodzinę.
  9. Solenizantom i jubilatom tygodnia życzę obfitych Bożych darów i wielu znaków ludzkiej miłości.

Intencje Mszy św. od 25.02. – 3.03.2019 r.

Pn –Cz

† Maria Kamińska gr.
Pt 16.00 † Dariusz Najbar początek gr.
Pt 17.00 O dobre przeżycie Wielkiego Postu dla naszej parafii z Róży Matek
Sb 17.00 † Dariusz Najbar gr.
Niedziela 7.00 † Władysław Gruca w 30 dzień po śm.
9.00 Krzywa † Dariusz Najbar gr.
11.00 W int. Ks. Radosława z okazji imienin, o błogosławieństwo Boże i opiekę Najświętszej Maryi Panny w posłudze kapłańskiej od babci Zosi.