OBJAWIENIE PAŃSKIE

OBJAWIENIE PAŃSKIE                                                       6 stycznia 2019

1. W osobach Mędrców ze Wschodu, którzy przybywają oddać pokłon nowonarodzonemu Królowi, odnajdujemy ludzi wszystkich ras, języków i religii, wezwanych do rozpoznania w Chrystusie jedynego Zbawiciela. Dzisiaj możemy też wesprzeć misyjne dzieła Kościoła.
  2. Zgodnie z dawnym zwyczajem zabierzmy ze sobą pobłogosławioną kredę, aby oznaczyć drzwi naszych domów na znak przyjęcia Wcielonego Syna Bożego. Woń kadzidła niech napełni nasze mieszkania na znak, że wszystko w naszym życiu pragniemy czynić na większą chwałę Bożą.
  3. Przedłużając radość dzisiejszej uroczystości, weźmy udział w Orszaku Trzech Króli. Początek o godz.12.00 w Gorlicach przy Bazylice.
  4. Trwają odwiedziny duszpasterskie rodzin naszej parafii.

1. Dziękuję rodzinie za sprzątanie świątyni, na przyszły tydzień proszę kolejną rodzinę.
  2. Solenizantom i jubilatom nadchodzących dni życzę pokoju w sercu oraz Bożej opieki na codziennych drogach życia.
  3. Wspólne Kolędowanie podobnie jak w ubiegłym roku w cerkwi w sobotę 12 stycznia
    o godz.17.00. Serdecznie zaprasza Wieś Gładyszów.
  4. Popołudnie Kolęd w przyszła niedzielę
    13 stycznia na plebani o godz.15.00 serdecznie zapraszam wszystkich.

Intencje Mszy św. od 7.01. – 13.01.2019 r.

Pn Poza parafią.
Wt –Pt

Dantis
Sb 7.00 † Bolesław Zarzycki w 1 rocz. śm. z int. syna z rodziną.
Niedziela 7.00 Dantis.
9.00 Krzywa O błogosławieństwo Boże w życiu dla Jadwigi i dzieci, oraz pomyślne rozwiązanie spraw Bogu wiadomych.
11.00 Za parafian.