JEDENASTA NIEDZIELA ZWYKŁA

JEDENASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                 17 czerwca 2018

1. Codziennie uczestniczymy w budowaniu królestwa Bożego w świecie. Chociaż często wydaje się nam, że nasze wysiłki są mizerne i prawie nie widać skutków tego budowania, bo są maleńkie jak ziarnko gorczycy. Ono jednak wciąż rośnie Bożą mocą i w każdej chwili może ogarnąć nas całkowicie i przemieniać świat.
  2. Zachęcam do codziennej wspólnej modlitwy do Najświętszego Serca Pana Jezusa podczas nabożeństwa o godz. 18.00 w Gładyszowie, a w Krzywej o godz. 16.30.
  3. W piątek zakończenie roku katechetycznego i szkolnego zapraszam dzieci, młodzież i rodziców  na Mszę Świętą dziękczynną o godz. 8.15. Spowiedź codziennie przed Mszą Św.
  4. W sobotę przypada Dzień Ojca. Będziemy modlić się podczas Mszy Świętej w intencjach naszych ojców. Dla żyjących będziemy wypraszać obfite Boże błogosławieństwo, a dla zmarłych wieczny pokój w królestwie Bożym.
  5. W przyszłą niedzielę przypada uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Odpust w naszej wspólnocie parafialnej. Bardzo proszę o przygotowanie i uprzątnięcie obejścia świątyni, drogi i otoczenia parkingu.
  6. Dziękuję rodzinie za posprzątanie kościoła w tym tygodniu, na przyszły tydzień proszę kolejnych pięć rodzin o przygotowanie i udekorowanie kościoła na Uroczystość Odpustową.
  7. Niech jubilatów i solenizantów tego tygodnia ogarnia radość uczestnictwa w królestwie Bożym.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

• 21 VI – św. Alojzy Gonzaga (1568-1591), zrezygnował z kariery i bogactwa, zmarł jako kleryk jezuicki opiekujący się chorymi podczas zarazy w Rzymie.

Intencje Mszy św. od 18.06. – 24.06.2018r.

Pn – Pt 18.00

Pt 8.15

Sb 17.15

Krzywa   Pn – Pt 16.30

† Bolesław Zarzycki gr.

W int. dzieci i młodzieży w podziękowaniu za miniony rok nauki, oraz za dyrekcję, nauczycieli, wychowawców i pracowników szkoły.

† Bolesław Zarzycki gr.

† Józef Gajewski † Jan Pietrusza z int. Ewy z córkami.

† Wioletta Wiktor

Niedziela 7.00 Msza Św. urodzinowa w int. Ewy w 24 urodziny z int. Marceliny.
9.00 Krzywa † Kazimiera Król w 3 rocz. śm., † Roman Król w 8 rocz. śm. z int. Czesława z rodz.
11.00 1. W int. parafian

2. W rocz. 1 urodzin Natalii Dobrzańskiej z int. rodziców

3. † Bolesław Zarzycki gr.