III NIEDZIELA WIELKANOCY

TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCY                                            15 kwietnia 2018

1. Zmartwychwstały Jezus ukazał się przestraszonym, uciekającym z Jerozolimy uczniom, którzy nie potrafili Go rozpoznać. Poznali Go dopiero, gdy pisma im wyjaśniał i łamał dla nich chleb.
  2. Dzisiaj i przez cały tydzień chcemy pochylać się nad Pismem Świętym. W Tygodniu Biblijnym zachęcam przede wszystkim do osobistej lektury słowa Bożego, a także do wzięcia udziału w różnych wydarzeniach zaplanowanych w naszej okolicy, które pomogą nam zgłębić prawdę o Bogu przemawiającym do swojego ludu w księgach Starego i Nowego Testamentu.
  3. Za tydzień, w Niedzielę Dobrego Pasterza, będziemy modlić się o nowe powołania do służby w Kościele: kapłańskie, zakonne i misyjne.
  4. Zapraszam w środę na spotkanie i Mszę Św. rodziców i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej oraz rodziców i młodzież po bierzmowaniu.
  5. Serdeczne Bóg Zapłać rodzinie za posprzątanie kościoła. Na przyszły tydzień proszę kolejną rodzinę.
  6. Niech Zmartwychwstały oświeca swoim słowem każdy dzień życia solenizantów i jubilatów rozpoczynającego się tygodnia.

Intencje Mszy św. od 16.04. – 22.04.2018r.

Pn Wt Śr Cz Pt Krzywa

16.30 † Piotr Grędysa gr.

Pn 18.00 † Eugeniusz Roman od matki chrzestnej.
Wt 18.00 † Eugeniusz Roman od mieszkańców bloków 113 i 114.
Śr 18.00 † Eugeniusz Roman od szwagierki Stanisławy z rodziną.
Cz 18.00 † Eugeniusz Roman od sąsiadki Anieli Gruca z rodziną.
Pt 18.00 † Eugeniusz Roman od Róży Różańcowej Matek.
Sb 18.00 † Piotr Grędysa gr.
Niedziela 7.00 † Wojciech Stafin z okazji imienin o dar nieba.
9.00 Krzywa 1. † Bożena Hryc od wnuczki Amelii.

2. † Piotr Grędysa gr.

11.00 † Józefę Łopotycz – Korczyńską w 22 rocz. śm.