II NIEDZIELA ADWENTU

II NIEDZIELU ADWENTU

10.12. 2017 r.

1. Codziennie wieczorem Msze święte roratnie – adwentowe. Dzieci zapraszam z lampionami. Pamiętajmy, by przygotować karteczki dobrych uczynków z wypisanym imieniem i nazwiskiem. Spośród nich losowane są figurki Jezusa, Maryi, aniołka i inne niespodzianki.
  2. W Krzywej codzienne roraty, które rozpoczniemy o 15.30 Godzinkami, a następnie Msza św.
  3. Msze Św. Roratnie w Gładyszowie w tygodniu o 17.00, a przed Mszą Św. o 16.40 Godzinki.
  4. Dzisiaj wspieramy modlitewnie i materialnie Kościół na Wschodzie, zbiórka do puszek na ten cel zachęcam do ofiarności.
  5. W środę 13 grudnia kolejna rocznica wybuchu stanu wojennego pamiętajmy o modlitwie w intencji Ojczyzny.
  6. Spowiedź przed Świętami Bożego Narodzenia w przyszłą niedzielę tj. 17.12.2017r. W Krzywej od godz. 9.00 w czasie Mszy Św. i bezpośrednio po niej, a w Gładyszowie od godz. 11.00 w czasie Mszy Św. i bezpośrednio po niej.
  7. Są do nabycia świece Caritasu na stół wigilijny. Duże w cenie 12 zł, a małe po 5 zł.
  8. Serdeczne Bóg Zapłać rodzinie za posprzątanie kościoła. Na ten tydzień o sprzątanie proszę kolejną rodzinę.

Wszystkim życzę dobrego tygodnia. Szczęść Boże!

Intencje Mszy św. od 11.12. – 17.12.2017r.

Pn † Maria Jamro.
Wt † Maria Jamro.
Śr Z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o błog. Boże dla Oparowskich.
Cz O łaskę poczęcia dla Michaliny
Pt † Maria Jamro.
Sob † Jan Bolisęga w 26 rocz. śm.
Niedziela 7.00 † Helenę Zborowską w 12 rocz. śm. Marię i Czesława Cycoń.
9.00 Krzywa † Sylwester Olejarz w 8 rocz. śm. z int. mamy.
11.00 † Jan i Rozalia Skoczeń od syna Eugeniusza.