DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA ZWYKŁA

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU       7 października 2018

1. Pan Jezus przypomina nam dzisiaj wartość nierozerwalnego małżeństwa jednej kobiety i jednego mężczyzny. Wymagania Pana Boga w tej dziedzinie są wielkie i chociaż wielu nie potrafi im sprostać, to jednak nie można ich negować. Z Bożą pomocą można przezwyciężyć wiele problemów i osiągnąć szczęście we dwoje.
  2. Trwamy na codziennej modlitwie różańcowej w kościele w Gładyszowie o godz. 17.30, a w Krzywej o godz. 16.00. Tych, którzy nie mogą uczestniczyć w modlitwie wspólnotowej, zachęcamy do odmawiania różańca w rodzinie lub indywidualnie.
  3. W sobotę 13 października zakończenie Nabożeństw Fatimskich, zapraszam do Krzywej na godz. 18.00, w tym dniu Mszy św. i Różańca w Gładyszowie nie będzie. W tym dniu wypada święto patronalne ks. biskupa Edwarda Białogłowskiego, pamiętajmy o Dostojnym Solenizancie w naszych modlitwach.
  4. W przyszłą niedzielę po raz 18-sty będziemy obchodzić Dzień Papieski. Jak co roku przeprowadzona zostanie zbiórka na Fundację Dzieło Nowego Tysiąclecia, wspierającą uzdolnioną ubogą młodzież.
  5. Dziękuję rodzinie za posprzątanie świątyni i złożoną ofiarę na kwiaty, na przyszły tydzień proszę kolejną rodzinę.
  6. Solenizantom i jubilatom tego tygodnia życzę Bożego błogosławieństwa.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

• 13 X – bł. Honorat Koźmiński (1829-1916), polski kapucyn, założyciel wielu zgromadzeń zakonnych bezhabitowych.

Intencje Mszy św. od 8.10. – 14.10.2018r.

Krzywa   Pn – Pt 16.00

Sb 18.00

Gładyszów

Pn 18.00

Wt 18.00

Śr 18.00

Cz 18.00

Pt 18.00

† Zbigniew Kosiba początek gr.

† Zbigniew Kosiba gr.

† Stanisław Wastag w 7 dzień po śmierci z int. siostry Zofii z rodziną.

† Eugeniusz Roman od szwagra Ryśka z rodziną.

† Eugeniusz Roman od szwagierki Marii Petuła.

† Eugeniusz Roman od dyrekcji i pracowników stadniny Koni Huculskich Gładyszów w Regietowie.

Z int. Matek Różańcowych o umiłowanie Różańca przez dzieci i młodzież naszej parafii.

Niedziela 7.00 † Zbigniew Kosiba gr.
9.00 Krzywa † Franciszek Gawlik w 24 rocz. śm. od syna Pawła
z rodziną
11.00 †† Za zmarłych z rodziny Kowalskich o zbawienie wieczne.