DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU

DWUDZIESTA SIÓDMA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU       6 października 2019

1. W dzisiejszą niedzielę Pan Jezus podkreśla nieocenioną moc wiary. W październikowym czasie modlitwy różańcowej, rozważając tajemnice z życia Chrystusa i Matki Bożej, odradzamy i umacniamy naszą wiarę. Niech nie zabraknie osobistego wysiłku
    w pomnażaniu daru, który otrzymaliśmy
    na chrzcie św.
  2. Tegoroczny październik został ogłoszony przez papieża Franciszka nadzwyczajnym miesiącem misyjnym. Okazją do tego jest 100. rocznica ukazania się misyjnej encykliki „Maximum illud” papieża Benedykta XV. Dla całego Kościoła ma to być czas zdecydowanego ożywienia naszego zapału do tego, by dzielić się wiarą i Chrystusem. To miesiąc misyjnego nawrócenia Kościoła. Niech więc intencje misyjne będą obecne w naszej modlitwie wspólnej i osobistej.
  3. Zapraszam do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz.16.00
    w Krzywej i o godz.17.00 w Gładyszowie. Jutro 7 października wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, o godz.17.00
    w Gładyszowie poświęcenie różańca
    i wręczenie dzieciom przed I Komunią Świętą.
  4. W przyszłą niedzielę Kościół w Polsce będzie obchodzić kolejny Dzień Papieski odbywający się w tym roku pod hasłem „ Wstańcie Chodźmy”. Tego dnia przeprowadzimy zbiórkę ofiar na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”.
  5. Również w przyszłą niedzielę zakończenie Nabożeństw Fatimskich, zapraszam do Krzywej na godz.9.00 na Mszę Świętą
    i procesję Różańcową.
  6. Zachęcam do czytania Pisma Świętego i prasy katolickiej.
  7. Dziękuję rodzinie za posprzątanie świątyni
    i złożoną ofiarę na kwiaty, na przyszły tydzień proszę kolejną rodzinę.
  8. Wszystkich jubilatów i solenizantów powierzam opiece Matki Bożej Różańcowej.

W TYM TYGODNIU PATRONUJE NAM:

• 7 października – Najświętsza Maryja Panna Różańcowa.

Intencje Mszy św. od 7.10. – 13.10.2019 r.

Pn 17.00 † Władysław Żelazny z intencji siostry Hani.
Wt 17.00 † Anna i Maria Stanczak.
Śr 17.00 † Maria i Stefan.
Cz 17.00 † Piotr i Helena Pawlik.
Pt 17.00 † Maria Mikoś z intencji rodziny.
Sb 17.00 † Maria, Stefan i Michał Kwoka.
Niedziela 7.00 † Barbara Wastag
w 5 rocznicę śmierci
z intencji córki.
9.00 Krzywa † Bożena Hryc gr.
11.00 † Wojciech Stafin
w 5 rocznicę śmierci